שמי סנדי קסלר נולדתי בסיאטל וושינגטון ועליתי לישראל בגיל 15. אני בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית ותעודת הוראה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 1992 הוסמכתי כמורה לפלדנקרייז בקורס הראשון של אילת אלמגור, עינת בניאל ורות אלון בירושלים.

אני מדריכה מוסמכת לפילאטיס, לרכיבה על סוסים ולרכיבה טיפולית וניהלתי במשך עשר שנים חווה טיפולית בביתי במושב רמת רזיאל.

עסקתי בתחומים רבים של ספורט ותמיד הקצב היה חלק מחיי. אני מחפשת אותו ומנסה להתחבר אליו בכל מעשי, באינטראקציה עם משפחתי ועם חבריי, בעבודה בגינה, בהליכה בדרך ובעבודתי היומיומית.

את שיטת 'BUZZ' פיתחתי מלכתחילה עבור רוכבי סוסים, כדי לאפשר להם לרכוב טוב יותר ולהיות קשובים לעצמם ולקצבם האישי. השיטה מכוונת לשיפור מתמיד של היכולת התנועתית והמנטאלית בכל תחומי הספורט ובחיים בכלל ולכן היה טבעי המעבר מהחווה הטיפולית לחדרי כושר, לאימונים קבוצתיים ולאימונים פרטיים.

במהלך השנים עבדתי עם אתלטים כולל כדורסלנים צעירים באקדמיה להצטיינות בכדורסל ומדריכי רכיבה במכון ווינגייט. העברתי סדנאות לפיזיותרפיסטים במסגרת יום עיון של קופת חולים מאוחדת, לרקדני להקת "וורטיגו" וכן בקורס הכשרת מורים לפלדנקרייז של אילת אלמגור.

הסמכתי מורות לשיטת 'BUZZ' במסגרת פרטית וברשת GO ACTIVE והן עובדות בשיטה בהצלחה רבה.

החומר שנלמד בשיטת 'BUZZ' מאוד רלוונטי גם לעובדים בשיקום תנועתי, לספורטאים, למדריכי קונטקט ובוודאי לכל מי שעובד עם הגיל השלישי.

קצת עלי image